Fotbal / FCV Farul va întâlni pe Sepsi Sf. Gheorghe în Cupa României
138
Articole de la același autor
Fotbal / CFR Cluj, meci infernal în play-off-ul Europa League. „În România, Steaua Roşie s-ar bate la titlu”
17 August 2021
Fotbal / Teste negative! Marin, Nedelcu şi Cicâldău, disponibili pentru meciul cu Macedonia de Nord
08 Septembrie 2021
Fotbal, echipa naţională / Accidentat, Marian Aioani ratează meciul cu Macedonia de Nord
07 Septembrie 2021
Gimnasta Maria Holbură, de la CS Farul: „Sunt fericită că am reuşit să ajung până aici”
27 Iulie 2021
Fotbal / Islanda - România, în preliminariile CM 2022. Rădoi: „Ar fi o victorie de moral”
02 Septembrie 2021
România olimpică, îndoliată. A murit marele campion Ivan Patzaichin
05 Septembrie 2021
În urma tragerii la sorți efectuată joi, 9 septembrie, la Casa Fotbalului, FCV Farul va întâlni, în 16-imile Cupei României, pe Sepsi Sf. Gheorghe.
Partidele de această fază a competiției vor avea loc la 22 septembrie, programul exact urmând să fie anunțat în funcție de partidele care vor fi televizate.
Iată programul complet al 16-imilor Cupei României:
CS Universitatea Craiova - CFR Cluj;
Minaur Baia Mare - Poli Iași;
CSM Slatina - Dunărea Călărași;
Csikszereda - Chindia Târgoviște;
Ripensia Timișoara - Dinamo București;
Petrolul Ploiești - FCU Craiova 1948;
CS Hunedoara - FCSB;
FC Argeș - FC Botoșani;
ACSO Filiași - UTA;
Unirea Slobozia - Poli Timișoara;
Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaș;
FC Buzău - Academica Clinceni;
Farul Constanța - Sepsi Sf. Gheorghe;
Șomuz Fălticeni - FC Voluntari;
CS Mioveni - Rapid București;
ACS CAO Oradea - FC Hermannstadt.
Foto: farulconstanta.com
Partidele de această fază a competiției vor avea loc la 22 septembrie, programul exact urmând să fie anunțat în funcție de partidele care vor fi televizate.
Iată programul complet al 16-imilor Cupei României:
CS Universitatea Craiova - CFR Cluj;
Minaur Baia Mare - Poli Iași;
CSM Slatina - Dunărea Călărași;
Csikszereda - Chindia Târgoviște;
Ripensia Timișoara - Dinamo București;
Petrolul Ploiești - FCU Craiova 1948;
CS Hunedoara - FCSB;
FC Argeș - FC Botoșani;
ACSO Filiași - UTA;
Unirea Slobozia - Poli Timișoara;
Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaș;
FC Buzău - Academica Clinceni;
Farul Constanța - Sepsi Sf. Gheorghe;
Șomuz Fălticeni - FC Voluntari;
CS Mioveni - Rapid București;
ACS CAO Oradea - FC Hermannstadt.
Foto: farulconstanta.com
Comentează știrea
Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Articole pe aceeași temă
Joi, 09 Septembrie 2021
Joi, 09 Septembrie 2021
Joi, 09 Septembrie 2021
Joi, 09 Septembrie 2021
Joi, 09 Septembrie 2021
Miercuri, 08 Septembrie 2021
Miercuri, 08 Septembrie 2021
Miercuri, 08 Septembrie 2021