CT BUS. Programul autobuzelor etajate a fost prelungit
161
Articole de la același autor
Programul liniei CiTy TOUR a fost prelungit. Astfel, orarul celor șase autobuze etajate, care circulă cu o frecvență de 25 de minute, este următorul:
- sens Gară CFR – Tabără Turist: 9:00 – 19:00;
- sens Tabără Turist - Gară CFR: 09:00 – 20:20.
"Pentru o experiență completă, aveți la dispoziție și aplicația CiTy TOUR, un ghid text și audio, care vă oferă explicații despre numeroase obiective turistice și atracții de pe traseu. Nu uitați să purtați mască de protecție pe tot parcursul călătoriei și să respectați măsurile de siguranță", precizează reprezentanții CT Bus Constanța.
Comentează știrea
Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Articole pe aceeași temă
Joi, 23 Iulie 2020
Miercuri, 22 Iulie 2020
Sâmbătă, 04 Iulie 2020
Sâmbătă, 18 Iulie 2020
Luni, 13 Iulie 2020
Joi, 09 Iulie 2020
Miercuri, 08 Iulie 2020
Benzi pentru autobuze, piste de biciclete și fără mașini parcate, pe bulevardul Alexandru Lăpușneanu
Luni, 06 Iulie 2020
Marţi, 14 Iulie 2020