USR a finalizat procesul alegerilor în filialele din județul Constanța
Articole recomandate
Dreapta Unită, contestaţie la ICCJ cu privire la excluderea formaţiunii de la alegerile din 9 iunie
18 Martie 2024
Rafael Nichita, candidat PNL la Primăria Năvodari: "Sunt pregătit să duc această luptă"
18 Martie 2024
Administraţia locală din Techirghiol va reabilita încă o stradă cu fonduri din bugetul local
17 Martie 2024
USR Constanța și-a desemnat, în urma Adunărilor Generale desfășurate în week-end-ul 12-13 iunie 2021, structurile de conducere la nivelul filialelor locale locale din județul Constanța, după cum urmează:
USR Năvodari:
Președinte: Petre Enciu
Biroul Local: Valentin Sterpu (Vicepreședinte); Cristian Bălașa (Vicepreședinte), Ștefan
Antonaru; Oana Valentina Purcărea Dima; Ana Maria Listarf; Andrei Toxin.
USR Mangalia:
Președinte: Semiran Abdurefi
Biroul Local: Mădălin Corodescu (Vicepreședinte), Gabriela Nachiu, Angela Marinescu,
Mihaela Marin Dubei, Nicoleta Cinzeacă, Mihailidis Raftopol.
USR Medgidia:
Președinte: Bogdan Moșescu
Biroul Local: Mihai Lala (Vicepreședinte); Ionuț Lupu
USR Ovidiu:
Președinte: Daniel Balaeș
Biroul local: Valentina Seceleanu; Raluca Antonescu; Bogdan Ciordaș; George Mihăescu,
Dan Oancea; Andreea Furnea.
USR Valu lui Traian:
Președinte: Valentin Frangulea
Biroul local: Oana Ciamita (vicepreședinte), Teodora Stanciu.
USR Topraisar:
Președinte: Denis Hagicalil
USR Ghindăreşti:
Președinte: Mihai Vîlcu
USR Cernavodă:
Președinte: Petru Moraru
Biroul local: Andrei Rizea (vicepreședinte); Valentin Bejan
USR Pantelimon:
Președinte: Gheorghe Crăciunaș
Biroul local: Tudor Moroșanu (vicepreședinte); Elena Nicolae
USR Agigea:
Președinte: Gabriel Ciobanu
Biroul local: Anamaria Gornicu (vicepreședinte); Cristian Petre (vicepreședinte); Sebastian
Solomon, Dragoș Vasile.
USR Cumpna:
Președinte: Claudiu Bordei
Biroul local: Claudiu Vișan (vicepreședinte); Marius Ioniță; Daniel Luca
USR Poarta Albă:
Președinte: Constantin Ciobaniuc
Biroul local: Virgil Pascu (vicepreședinte); Florin Todica; Mariana Chioafă; Stela Ciobaniuc
USR Mereni:
Președinte: Marian Melente
Biroul local: Roxana-Maria Mocian (vicepreședinte); Mirela Simina Roșoga
USR Techirghiol:
Președinte: Marius Dobre
Biroul local: Sever Bechiș (vicepreședinte)
USR Tuzla:
Președinte: Cristina Marta
Biroul local: Traian Sidorencu (vicepreședinte); Cristina Mitchievici
USR Lumina:
Președinte: Cristian-Florin Stoian
Biroul local: Ana Maria Călin (vicepreședinte); Alina Stoian
USR Eforie:
Președinte: Carmen Mardale
Biroul local: Iulian Filimon (vicepreședinte); George Rădulescu
USR Mihail Kogalniceanu:
Președinte: Mirela Adriana Pavel
Biroul local: Mihaela Maxim (vicepreședinte); Mircea Ionuț Frățilă
Filiala municipală USR Constanța:
Președinte: Florin Cocargeanu
Biroul Local: Loredana Timofte (Vicepreședinte); Alexandru Sorin Dănilă (Vicepreședinte);
Edward Nedelcu (Vicepreședinte); Dima Cheosea; Adriana Bunghez; Camelia NicolaeZgumă; Ion Zaifu; Adrian Gorcea; Simina Eleonora Vlad; Iulian Călin
Președinte: Florin Cocargeanu
Biroul Local: Loredana Timofte (Vicepreședinte); Alexandru Sorin Dănilă (Vicepreședinte);
Edward Nedelcu (Vicepreședinte); Dima Cheosea; Adriana Bunghez; Camelia NicolaeZgumă; Ion Zaifu; Adrian Gorcea; Simina Eleonora Vlad; Iulian Călin
Președinte: Petre Enciu
Biroul Local: Valentin Sterpu (Vicepreședinte); Cristian Bălașa (Vicepreședinte), Ștefan
Antonaru; Oana Valentina Purcărea Dima; Ana Maria Listarf; Andrei Toxin.
USR Mangalia:
Președinte: Semiran Abdurefi
Biroul Local: Mădălin Corodescu (Vicepreședinte), Gabriela Nachiu, Angela Marinescu,
Mihaela Marin Dubei, Nicoleta Cinzeacă, Mihailidis Raftopol.
USR Medgidia:
Președinte: Bogdan Moșescu
Biroul Local: Mihai Lala (Vicepreședinte); Ionuț Lupu
USR Ovidiu:
Președinte: Daniel Balaeș
Biroul local: Valentina Seceleanu; Raluca Antonescu; Bogdan Ciordaș; George Mihăescu,
Dan Oancea; Andreea Furnea.
USR Valu lui Traian:
Președinte: Valentin Frangulea
Biroul local: Oana Ciamita (vicepreședinte), Teodora Stanciu.
USR Topraisar:
Președinte: Denis Hagicalil
Biroul local: Elena Georgeta Vasile (vicepreședinte); Cristian Gică Lucaci.
USR Saligny:
Președinte: Ionuț Ciurariu
Biroul local: Tudor Mihai (vicepreședinte); Nicoleta Marinescu
Președinte: Ionuț Ciurariu
Biroul local: Tudor Mihai (vicepreședinte); Nicoleta Marinescu
USR Ghindăreşti:
Președinte: Mihai Vîlcu
Biroul local: Liviu Ariton (vicepreședinte); Robert-Ciprian Epifan; Vasilica-Olguța Miron;
Claudia Gavrilă.
Claudia Gavrilă.
USR Cernavodă:
Președinte: Petru Moraru
Biroul local: Andrei Rizea (vicepreședinte); Valentin Bejan
USR Pantelimon:
Președinte: Gheorghe Crăciunaș
Biroul local: Tudor Moroșanu (vicepreședinte); Elena Nicolae
USR Agigea:
Președinte: Gabriel Ciobanu
Biroul local: Anamaria Gornicu (vicepreședinte); Cristian Petre (vicepreședinte); Sebastian
Solomon, Dragoș Vasile.
USR Cumpna:
Președinte: Claudiu Bordei
Biroul local: Claudiu Vișan (vicepreședinte); Marius Ioniță; Daniel Luca
USR Poarta Albă:
Președinte: Constantin Ciobaniuc
Biroul local: Virgil Pascu (vicepreședinte); Florin Todica; Mariana Chioafă; Stela Ciobaniuc
USR Mereni:
Președinte: Marian Melente
Biroul local: Roxana-Maria Mocian (vicepreședinte); Mirela Simina Roșoga
USR Techirghiol:
Președinte: Marius Dobre
Biroul local: Sever Bechiș (vicepreședinte)
USR Tuzla:
Președinte: Cristina Marta
Biroul local: Traian Sidorencu (vicepreședinte); Cristina Mitchievici
USR Lumina:
Președinte: Cristian-Florin Stoian
Biroul local: Ana Maria Călin (vicepreședinte); Alina Stoian
USR Eforie:
Președinte: Carmen Mardale
Biroul local: Iulian Filimon (vicepreședinte); George Rădulescu
USR Mihail Kogalniceanu:
Președinte: Mirela Adriana Pavel
Biroul local: Mihaela Maxim (vicepreședinte); Mircea Ionuț Frățilă
Comentează știrea
Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Articole din aceeași secțiune
Marţi, 15 Iunie 2021
Marţi, 15 Iunie 2021
Luni, 14 Iunie 2021
Luni, 14 Iunie 2021
Luni, 14 Iunie 2021
Duminică, 13 Iunie 2021
Duminică, 13 Iunie 2021
Duminică, 13 Iunie 2021
Sâmbătă, 12 Iunie 2021
Sâmbătă, 12 Iunie 2021
Vineri, 11 Iunie 2021